DE Űrkutatási program

Felső kapcsolat menü

  • +36 52 512 900
  • Telefonkönyv
  • e-mail

Felső navigáció

  • DE
  • Karok
  • Doktori iskolák

Anonim Felhasználói fiók menüje

  • Bejelentkezés
  • HU
  • EN
Címlap
Debreceni Egyetem
DE Űrkutatási program

Fő navigáció

  • BEMUTATKOZÁS
  • KUTATÁS
    • KUTATÓCSOPORTOK
      KUTATÓCSOPORTOK
      • Sugárfizikai Kutatócsoport
      • Űrélettani Kutatócsoport
      • Klímaváltozás Kutatócsoport
      • Űrtáplálkozási Kutatócsoport
      • Űrorvosi és Diagnosztikai Kutatócsoport
      • Izotópok és Alkalmazásaik Kutatócsoport
  • PARTNEREINK
    • Partnereink
      Partnereink
      • ATOMKI
  • RENDEZVÉNYEK
  • KAPCSOLAT

Diavetítés

KÉP1
Kép2
Kép3
Kép4

Hírek

Hírek

Az inkluzív oktatás jelene és jövője Közép-Európában

A középiskolákban zajló, úgynevezett inkluzív oktatási projektek alakulásáról tartanak kétnapos, nemzetközi konferenciát a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karán Hajdúböszörményben. A csaknem nyolcvan fő részvételével zajló rendezvényen a vendéglátók mellett szlovák, lengyel és cseh szakemberek osztják meg ezzel kapcsolatos tapasztalataikat.

Tovább

Nyertes Bolyai-ösztöndíjasok a Debreceni Egyetemen

Tudományos munkájuk támogatásához a Debreceni Egyetem 13 fiatal kutatója nyerte el idén a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) Bolyai János Kutatási Ösztöndíját. Az oklevelet hagyományosan a szeptemberi Bolyai-napon vehetik át a nyertesek.

Tovább

Régiónk a tudomány szemüvegén keresztül

A régió fejlődését meghatározó folyamatok álltak a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar nemzetközi konferenciájának középpontjában. A XIII. Interdiszciplinaritás a régiókutatásban – Gazdaság – Társadalom – Menedzsment című kétnapos rendezvényen több mint száz kutató mutatta be tudományos eredményeit 17 szekcióban, a humán- és társadalomtudományok, a gazdaság- és jogtudományok területén.

Tovább

A vízmegtartás a Debreceni Egyetem fókuszában is

A Debreceni Egyetem a multidiszciplináris szemléletét állítaná a vízmegtartás szolgálatába – hangzott el szerdán az I. Debreceni Környezetvédelmi és Vízgazdálkodási Fórumon. Az egyetem konferenciáján a vízhiány következményeiről, a vízmegtartás kihívásairól és a jó gyakorlatokról tárgyaltak vízgazdálkodási, természetvédelmi, mezőgazdasági és ipari szereplők részvételével. Az Élő Környezetért Felelős Minisztérium államtitkára bemutatta a kormány új környezetvédelmi stratégiáját.

Tovább
További híreink

Média

Mindennapjaink

Kiadványtár

Események

2026. június 18.

EKÖP konferencia a Debreceni Egyetemen

Szakmai tanácskozás keretében ismertetik kutatási programjaikat és elért eredményeiket az Egyetemi Kutatói Ösztöndíjprogram (EKÖP) intézményi nyertesei.

Tovább az összes eseményre

Adatvédelem

  • Adatvédelem
  • Technikai információk
Szerzői jog © 2026 Unideb